Best Instagram Followers & Likes App

iconFree Instagram followers & likes

icon100% real Instagram followers

iconNo risk, no punishment and no worries

Buy Followers

3 sposoby na kopiowanie i wklejanie Instagramowych hasztagów

Hasztagi są kluczowe aby uzyskać popularność na Instagramie, możesz skopiować najgorętsze hasztagi do swojego nowego posta. Oto trzy sposoby na kopiowanie i wklejanie Instagramowych hasztagów dla użytkowników Androida i iOS.


Albert > Updated 2022-12-29

Używanie hasztagów na Instagramie to skuteczny sposób na przyciągnięcie większej liczby wyświetleń do swoich postów i zwiększenie liczby obserwatorów w 2023 roku. Gdy znajdziesz jakieś popularne posty, które prosperują lepiej niż inne, możesz skopiować hasztagi do wykorzystania w twoich późniejszych postach.

Być może zauważyłeś, że nie da się kopiować i wklejać hasztagów na Instagramie za pomocą samej aplikacji. Nie przejmuj się. W tym artykule pokażę Ci 3 różne metody kopiowania hasztagów z dowolnych postów na Instagramie dla użytkowników Androida oraz iOSa.

Kopiuj hasztagi z postów na Instagramie bez dodatkowych aplikacji

Niezależnie od tego, czy używasz telefonu z Androidem czy iPhone'a to masz w nim przeglądarkę. To wszystko, co potrzebujesz. Jeśli masz to przygotowane to możesz łatwo kopiować i wklejać hasztagi z innych kont:

Krok 1. W aplikacji Instagram znajdź post, z którego chcesz skopiować hasztagi i dotknij 3 kropek w prawym górnym rogu posta.

Krok 2. Wybierz opcję "skopiuj łącze", a następnie wklej link w przeglądarce, takiej jak Safari lub Chrome.

Krok 3. Kliknij w "pokaż więcej", aż hasztagi staną się widoczne, a następnie skopiuj je.

Możesz również użyć tej metody do skopiowania hasztagów, które dobrze sprawdzą się w Twoich konkursach. Możesz najpierw sprawdzić posty konkurencji i odszukać posty, które angażują najwięcej osób i skopiować wszystkie hasztagi z tych postów. Wklej je do notatnika oddzielone nawiasami, a następnie usuń te, które Twoim zdaniem nie mają powiązania z tym, co chcesz opublikować.

Możesz wybrać hasztagi z trzech lub więcej postów swoich konkurentów, a następnie sprawdzić, który z tych trzech postów jest najskuteczniejszy.

Jak skopiować hasztagi na Instagramie - metoda dla Androida

Dla użytkowników Androida dostępna jest dedykowana aplikacja do kopiowania hasztagów z Instagramowych postów. Aplikacja nazywa się iRepost i można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play. Po zainstalowaniu tej aplikacji podążaj za tymi krokami, aby kopiować i wklejać hasztagi na Instagramie.

Krok 1. Otwórz aplikację iRepost i dotknij przycisk w prawym górnym rogu. Przeniesie cię do Instagrama.

Krok 2. W aplikacji Instagram znajdź post z hasztagami, które chcesz skopiować.

Skopiuj Instagram Hashtags Android

Krok 3. Kliknij ikonę trzech kropek w poście i wybierz opcję "skopiuj łącze". Po skopiowaniu linku zostaniesz automatycznie przeniesiony z powrotem do aplikacji iRepost.

Skopiuj hashtagi z posta na Instagramie

Krok 4. Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, masz trzy opcje w iRepost "kopiuj hasztagi", "kopiuj tekst" i "opublikuj ponownie". Po prostu kliknij w "kopiuj hasztagi", aby skopiować wszystkie hasztagi tego postu.

Jak dla mnie ta aplikacja jest bardzo przydatna. Oprócz hasztagów możesz jednym kliknięciem skopiować napisy z posta lub po prostu ponownie opublikować go na swoim profilu. Ta aplikacja może być również używana do pobierania filmów i zdjęć z Instagrama. Wszystkie filmy lub zdjęcia z posta, które skopiowałeś, są automatycznie pobierane na Twój telefon z Androidem. Możesz znaleźć pobrane zdjęcia i filmy w pobranych plikach lub w folderze iRepost.

Jeśli chcesz zdobyć obserwujących bez kopiowania i wklejania hasztagów, wypróbuj  GETINSELFGetInstaIns Followers!

Ins Followers: Get Free Instagram Followers
  • Get real Instagram followers from all over the world
  • Increase Instagram likes from Instagram users who like your content
  • Promote Instagram account from every aspects that you can imagine
Buy Followers

Jak skopiować hasztagi z posta na Instagramie na iPhonie

Użytkownicy systemu iOS mogą użyć prostego skrótu, aby kopiować hasztagi z postów na Instagramie. Aplikacja Skróty to bardzo popularna aplikacja na iOS. Od iOS 13 aplikacja Skróty staje się preinstalowaną aplikacją magazynową na iPhonach lub iPadach.

W tej aplikacji możesz tworzyć wszelkiego rodzaju skróty, które łączą się z wieloma wybranymi przez Ciebie działaniami. Oczywiście możesz także uzyskać inne gotowe skróty niestandardowe z biblioteki lub dowolnego łącza iCloud.

Jeśli chodzi o kopiowanie hasztagów na Instagramie, możesz użyć skrótu do hashtagów. Aby dostać to na iPhonie, możesz po prostu otworzyć łącze iCloud w Safari i stuknąć opcję "Pobierz skrót". Możesz uruchomić skrót z aplikacji Skróty, opcji "Udostępnij arkusz", Widgeta, a nawet poprosić Siri o uruchomienie skrótu, więc jest to szybkie i wygodne.

Po uzyskaniu skrótu możesz po prostu skopiować link do posta zgodnie z opisem w 2 powyższych metodach, a następnie go uruchomić. W ciągu kilku sekund zostaniesz powiadomiony i hasztagi zostaną skopiowane do twojego schowka.

Skrót do hashtagów na Instagramie

To nie wszystko. Możesz także otworzyć skrót w trybie edycji, aby dostosować skrót na swój sposób. Na przykład, jeśli chcesz użyć skopiowanych hasztagów w swoim nowym poście, możesz użyć opcji „Opublikuj na Instagramie” i użyć schowka jako hasztagów. Jest jeszcze kilka skrótów, które mogą pomóc w zwiększeniu wskaźnika zaangażowania na Instagramie.

Skrót do generatora hasztagów: wygeneruj hasztag zgodnie z wymaganiami aparatu

Skrót do Instagram Composera: twórz podpisy za pomocą zarządzanych hasztagów. Dodaje konfigurowalny separator między tekstem napisów a hasztagami. Tagi są sortowane alfabetycznie bez duplikatów. 

Skrót do wyboru kategorii na Instagramie: wybierz hasztagi na podstawie kategorii.

Zanim wyjdziesz

Oto trzy sposoby kopiowania i wklejania hasztagów. Jeśli nie chcesz instalować żadnych dodatkowych aplikacji, wypróbuj pierwszy sposób ,chociaż pozostałe dwa są znacznie lepsze.

Oczywiście istnieją inne aplikacje, które mogą zrobić to samo, ale wydaje mi się, że te metody są najprostsze. Aplikacja iRepost na Androida może kopiować hasztagi, tekst, repostować i pobierać posty. Aplikacja Skróty na iOSa jest nieograniczona. Możesz jej używać do wykonywania wielu zadań, o których tylko możesz pomyśleć.

Jeśli chcesz również zwiększyć liczbę swoich obserwujących na Instagramie, możesz wypróbować tę aplikację GETINSELFGetInstaIns Followers. Jest darmowa i zdecydowanie warta spróbowania.

Buy Followers

Add your username to get free followers now!