Best Instagram Followers & Likes App

iconFree Instagram followers & likes

icon100% real Instagram followers

iconNo risk, no punishment and no worries

Buy Followers

5 Najlepszych Aplikacji do Nadzoru Obserwujących: Najlepsze Aplikacje od obserwowania dla Instagrama 2021 [Darmowe i bezpieczne]

Nie możesz znaleźć najlepszej aplikacji do nadzorowania obserwujących? Ten artykuł wymieni 5 aplikacji do monitorowania swoich obserwujących na Instagramie w 2021.


Colin > Updated 2022-07-06

Dlaczego potrzebujesz najlepszej aplikacji do nadzorowania obserwujących na Instagramie? Instagram jest świetnym miejscem aby promować swoje produkty i sprzedaże ale potrzebujesz aplikacji pozwalających monitorować zaangażowanie swoich obserwujących. Posiadanie dużej ilości fanów oznacza możliwość posiadania większej ilości klientów, a każdego dnia istnieje ryzyko straty obserwujących. Instagram zapewnia narzędzia do analizowania obserwujących tylko dla korporacyjnych kont, dlatego w tym artykule przygotowaliśmy 5 najlepszych aplikacji do nadzorowania obserwujących w 2021 dla ciebie.

Najlepsze aplikacje śledzące obserwujących na Instagramie

Ghost Unfollowers – Najlepsza Aplikacja do Nadzoru Obserwujących 2021 [bezpieczna]

Compatibility: iOS

Specjalizacja: Monitoruj “Ghost Followersów” 

Dlaczego “ghost followersi” lub fałszywi fani są na Instagramie? Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego tak łatwo możesz zdobyć 10 tysięcy obserwujących co 24 godziny ale o wiele mniej polubień? Ci użytkownicy to tak zwani “ghost followers” którzy są nieaktywni na instagramie i nie biorą udziału w żadnych wydarzeniach. Jak się ich pozbyć? Konta “duchów” tworzone są przez człowieka lub bota. Nie pomagają zwiększyć wydajności twojego konta. Ponadto, scammerzy często tworzą fałszywe konta w Instagramie. Jako najlepsza aplikacja do nadzorowania obserwujących w 2021 Ghost unfollowers pomoże ci pozbyć się fake kont i “ghost followersów” z Instagrama.

Najlepsza aplikacja Unfollow na Instagram 2021

Aplikacja pomoże ci monitorować ostatnie 100 postów obserwujących nie mających interakcji z twoim profilem. Możesz użyć jej również aby nadzorować i usuwać te konta. Pamiętaj że możesz przestać obserwować maksymalnie 60 użytkowników na godzinę z powodu ograniczeń Instagrama. 

Plusy:

 • 100% darmowa

 • Bezpieczna aplikacja do nadzorowania obserwujących

 • Najszybsze wykrywanie “ghost followersów”

 • Nadzoruj i usuwaj “Ghost followersów” i fake konta na Instagramie

Minusy:

 • Przestań obserwować maksymalnie 60 użytkowników na godzinę

Followers Plus – Najlepsza aplikacja nadzorująca obserwujących

Kompatybilność: iOS

Specjalność: Monitorowanie osobistych kont

Followers Plus jest najlepszą aplikacja aby zobaczyć kto przestał obserwować twoje konto w 2021 i jest świetna w nadzorowaniu osobistych kont użytkowników. Jest ładna, nowoczesna, przejrzysta i łatwa w użyciu wizualnie. Może nadzorować nowych obserwujących i od-obserwujących. Aplikacja oferuje listę osób których obserwujesz a którzy nie obserwują cię wzajemnie. Widzisz również kto zablokował twoje konto na IG jak i również usunął polubienia i komentarze. 

Najlepsza aplikacja śledząca obserwujących na Instagramie 2021

Używając Followers Plus zobaczysz swoje najmniej i najbardziej popularne posty jak i również swoich najlepszych i najgorszych obserwujących. Trzeba zaznaczyć, że niektóre dane w aplikacji dostępne są dopiero po zarejestrowaniu twojego konta. Nie będziesz widział więc użytkowników którzy zablokowali cię przed pobraniem aplikacji. Aczkolwiek ciągle możesz otrzymać pełny raport odnośnie tego, kto lubi i komentuje twoje zdjęcia najbardziej, wliczając w to posty przed pobraniem aplikacji.

Plusy:

 • Darmowa

 • Przejrzysta i ładnie wyglądająca

 • Szybkie i dokładne narzędzie

 • Nadzoruj wydajność i zaangażowanie

Minusy:

 • Inne media społecznościowe nie mogą być nadzorowane

 • Pozwala użytkownikom płacić za kontent dostępny gdzieś indziej za darmo

IG Analyzer – Aplikacja nadzorująca obserwujących aby rozbudować twojego Instagrama

Kompatybilność: iOS

Specjalizacja: Monitorowanie rozbudowy twojego Instagrama

IG Analyzer pokaże aktualizacje twoich obserwujących w czasie rzeczywistym, osób których obserwujesz itd. Ta aplikacja pozwala ci łatwo znaleźć i od-obserwować użytkowników którzy przestali obserwować ciebie. Otrzymasz powiadomienie kiedy ktoś przestanie cię obserwować. IG Analyzer monitoruje twój progres i tworzy wykresy pokazane poniżej. Dodatkowo  zapewnia on statystyki typu średnie polubienia i komentarze pod twoim postem.

Najlepsza aplikacja do analizowania Instagrama dla wzrostu

Z tą najlepszą aplikacją do nadzorowania na Instagramie możesz łatwo dowiedzieć się kto usunął polubienie lub komentarz pod twoim postem i rozpoznać najlepszych obserwujących bazując na ilości ich obserwujących. Aby dostać się do zaawansowanych detali musisz kupić płatną wersję aplikacji. Ulepszona wersja zawiera pożyteczne informacje typu “ghost followers”, użyteczni obserwujący, sekretni wielbiciele itd. Zawiera ona dodatkowo następującą opcję subskrypcji: 7.99$ za miesiąc z darmową tygodniową wersja próbną. Po zakończeniu wersji próbnej możesz zapłacić 7.99$ za miesiąc. 

Plusy:

 • 7 dniowa darmowa wersja próbna

 • Pokazuje aktualizacje w czasie rzeczywistym

 • Wysyła powiadomienia kiedy ktoś przestaje cię obserwować

 • Pomaga dowiedzieć się kto jest twoim najbardziej wpływowym

Minusy:

 • Musisz ulepszyć do płatnej wersji aby uzyskać dostęp do szczegółowej analizy

Iconosquare – Najlepsza Aplikacja do Nadzoru dla Biznesów

Kompatybilność: iOS i Android

Specjalizacja: Monitorowanie socjali dla biznesu

Iconosquare jest oficjalnym partnerem Instagrama i Facebooka. Oferuje on bogate statystyki i spostrzeżenia aby zoptymalizować obecność twojego biznesu online. Zawiera on analizę między innymi: obserwujących, rozwój, nadzór i wiele więcej. Ze swoją dobrą ceną (29$/miesiąc) Iconsquare jest idealny dla firm szukających strategii do wypromowania swoich mediów społecznościowych bez przepłacania.

Najlepszy tracker obserwujący na Instagramie

Aplikacja oferuje również darmową rewizje Instagrama ale tylko dla korporacyjnych kont oferując spostrzeżenia w więcej niż 20 danych dla tych którzy chcą wypróbować pełną wersję. Aplikacja udowadnia że analiza prowadzi do sukcesu co jest bardzo ważne dla nowych użytkowników. Iconsquare pozwala również tworzyć wykresy danych z kolorami i linkami.

Plusy:

 • Przyjemna tablica

 • Zapewnia dokładną analizę

 • Oferuje świetne rozwiązanie dla osobistych i firmowych kont na Instagramie

 • 14 dniowa darmowa wersja próbna

Minusy:

 • Tylko kilka platform społecznościowych jest wspieranych

Crowdfire – Najlepszy Tracker dla Rekomendowania Artykułów i Zdjęć

Kompatybilność: Android 4.2+ iOS, macOS

Specjalizacja: Kuracja treści

Crowdfire został pobrany ponad 5 milionów razy. Bez znaczenia czy używany jest przez korporacyjne czy osobiste konto ten darmowy tracker może automatycznie oferować rekomendacje artykułów lub zdjęć z innych stron aby pomóc rozbudować widoczność twojego konta. Aplikacja pozwala użytkownikom rozbudować ich widoczność i zyskać więcej obserwujących. Daje również możliwość organizowania postów i zobaczenia gdy ktoś wspomni twoją markę. 

Najlepszy Insta Tracker

Analityka danych twojego instagrama przedstawiona jest w przyjemnych i szczegółowych wykresach. Może również przedstawić zaawansowaną metrykę aby pokazać ci twoja wydajność. Crowdfire jest zaawansowany również w nadzorowaniu. Pozwala ci zobaczyć ile postów radzi sobie dobrze a ile nie. Dobrym pomysłem jest podobne wstawianie dobrych postów aby więcej osób mogło je zobaczyć.

Plusy:

 • Zawiera darmową wersję

 • Zdobądź szczegółowe statystyki i zoptymalizowane raporty

 • Bezpieczna płatność

 • Działa na wielu platformach między innymi: Facebook, Instagram YouTube Twitter, LinkedIn, Pinterest itd.

 • Automatycznie rekomenduje artykuły i zdjęcia dla twoich odbiorców

Minusy:

 • Istnieją ograniczenia dla darmowej  wersji

 • Wolna pomoc techniczna

Bonusowa porada: Zdobądź 10 tysięcy Obserwujących na Instagramie szybko i za darmo – PRAWDZIWE I BEZPIECZNE W 100%

5 powyższych narzędzi są najlepszymi aplikacjami do nadzorowania na Instagramie w 2021, pomogą ci analizować twoje konto aby tworzyć lepszy kontent i przyciągnąć więcej obserwujących. Aczkolwiek nie mogą bezpośrednio pomóc ci w rozwoju konta. Jeżeli szukasz bezpiecznego sposobu na zyskanie obserwujących polecamy używać GetinselfGetInstaIns Followers.

Ins Followers: Get Free Instagram Followers
 • Get real Instagram followers from all over the world
 • Increase Instagram likes from Instagram users who like your content
 • Promote Instagram account from every aspects that you can imagine
Buy Followers

GetinselfGetInstaIns Followers jest najlepszą aplikacją aby uzyskać prawdziwych obserwujących na IG. Jest bezpieczna w 100% i tworzona przez profesjonalny, i doświadczony zespół. Wszyscy nowi obserwujący zostaną wysłani w optymalnym czasie, więc nie trzeba przejmować się że twoje konto zostanie zablokowane przez Instagrama. 

Nie przejmuj się brakiem kompatybilności z twoim urządzeniem, ponieważ GetinselfGetInstaIns Followers działa na Androidzie, iOS i Windowsie. Po zarejestrowaniu i pobraniu aplikacji otrzymasz trochę darmowych monet. Możesz zarabiać monety poprzez polubienie postów innych użytkowników lub obserwowanie ich. Na dole przedstawiliśmy ci przykład używania aplikacji na Androidzie.

Krok 1. Zarejestruj się i zaloguj za darmo. Następnie pobierz i zainstaluj GetinselfGetInstaIns Followers na swoim urządzeniu z Androidem. Po instalacji otrzymasz trochę monet za które możesz kupić obserwujących.

Buy Followers

Krok 2. Dodaj więcej kont do aplikacji. Wystarczy że będziesz obserwował innych użytkowników z każdego konta i otrzymasz 1000 monet za darmo jeżeli zaobserwujesz 10 użytkowników.

GetInsta

Krok 3. Użyj monet które zdobędziesz aby kupić obserwujących lub polubienia na Instagramie.

Dodatkowo poza zdobywaniem polubień i monet możesz bezpośrednio kupić prawdziwych obserwujących za pieniądze w aplikacji. Wystarczy że naciśniesz ikonę zakupów na dole ekranu i wybierzesz konto Instagrama na którym chcesz zwiększyć ilość swoich obserwujących. Następnie naciśnij “kup obserwujących” aby szybko uzyskać obserwujących za pieniądze.

Buy Followers

Podsumowanie:

Twój Instagram nie urośnie podczas snu, ale z 5 najlepszymi aplikacjami do nadzorowania obserwujących w 2021 i aplikacjami do monitorowania znajdziesz właściwe statystki i informacje które pomogą zrozumieć ci twoich obserwujących i to jak postępować z ich kontami.

Add your username to get free followers now!