Best Instagram Followers & Likes App

iconFree Instagram followers & likes

icon100% real Instagram followers

iconNo risk, no punishment and no worries

Buy Followers

Jak zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie w 2022 roku: Twoje i innych

Szukasz realnych sposobów, jak zobaczyć polubienia na Instagramie? Oprócz swoich polubień przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie.


Beling > Updated 2022-06-06

Dzięki aktualizacji algorytmu Instagrama w dowolnym momencie większość użytkowników ma naprawdę problem ze zrozumieniem nowych funkcji, których chcą używać. Dlatego wielu ludzi jest teraz zdziwionych jak zobaczyć polubienia na Instagramie. Co więcej, ponieważ Instagram wyłączył niektóre funkcje to jest trudniej zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie w 2021 i 2022. Ale nie martw się. Jeśli chcesz to zrobić, po prostu przeczytaj ten przewodnik. Poznasz możliwe rozwiązania w 2021 roku, aby zobaczyć polubienia na Instagramie i opcjonalną wskazówkę dotyczącą polubień, które chciałbyś poznać.

Jak zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie w 2021 i 2022

Czy widzisz polubione posty innych osób? W rzeczywistości, ponieważ niektóre funkcje śledzenia zostały anulowane, zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie przyciągnęło wiele uwagi w Google. Ale nie martw się. Tutaj podzielę się dla Ciebie tym tajnym narzędziem, snoopreport, aby pomóc Ci zobaczyć czyjeś polubione posty.

Jak zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie

Snoopreport to potężne narzędzie, które pomaga śledzić czyjekolwiek działania na Instagramie, takie jak przeglądanie ich polubień, komentarzy i obserwowanych. W szczególności snooproport sporządzi raport o aktywności docelowego użytkownika, taki jak poniżej.

Jak zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie 2022

Uwaga: Więcej informacji znajdziesz w pełnym raporcie. Co ważne, snoopreport śledzi kogoś tylko na podstawie publicznie dostępnych danych, a także dużych zbiorów danych, aby przewidzieć zachowanie użytkowników i zweryfikować ich działania. Gwarantuje legalność wszystkich informacji i nie musisz się o nic martwić podczas ich używania.

Jak zobaczyć swoje polubienia na Instagramie (Android lub iOS)

Łatwo rozgryźć jak znaleźć polubione posty na Instagramie na komórce. Tutaj używam urządzenia z Androidem, aby pokazać ci 3 kroki (kroki na iOS są takie same)

Krok 1. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu, aby otworzyć stronę profilu, i kliknij więcej opcji w prawym górnym rogu. (takie trzy linie)

Jak zobaczyć swoje polubienia na Instagramie - Znajdź ustawienia

Krok 2. Musisz zakończyć 3 kolejne kroki: kliknij „Ustawienia”, wybierz „Konto” i kliknij w „Polubione posty”.

Jak znaleźć swoje polubienia na Instagramie - 3 proste kroki

Krok 3. Następnie możesz zobaczyć swoje polubione posty. Możesz kliknąć w jeden i zobaczyć coś więcej na jego temat.

Jak zobaczyć polubienia na Instagramie - znajdź polubione posty

Jak zobaczyć swoje polubienia na Instagramie na komputerze

Chociaż oficjalne oświadczenie Instagrama mówi, że nie ma sposobu, aby wyświetlić posty, które polubiłeś na Instagram.com (wersja internetowa), mogę Ci w tym pomóc. W Chrome jest dostępne darmowe narzędzie, którym chcę się podzielić. Pozwólcie, że pokażę wam 4 kroki na to jak zobaczyć polubione posty na Instagramie na PC.

Krok 1. Musisz uruchomić przeglądarkę Chrome i dodać narzędzie o nazwie „Improved Layout for Instagram.com” do swojej przeglądarki Chrome.

Krok 2. Zaloguj się na swoim Instagramie w przeglądarce Chrome, kliknij rozszerzenie i wybierz opcję „przypnij rozszerzenie” (uruchom narzędzie).

Jak zobaczyć swoje polubienia na Instagramie - Dodaj narzędzie na komputerze

Krok 3. Następnie strona na Instagramie zostanie zmieniona i musisz kliknąć więcej opcji po prawej stronie zdjęć profilowych.

Jak zobaczyć polubienia na Instagramie na komputerze

Krok 4. Teraz możesz przeglądać posty, które Ci się podobają, a także kolekcje na komputerze. Możesz kliknąć w jeden, aby zobaczyć coś więcej na jego temat.

Odnieś sukces w tym, jak zobaczyć polubienia na Instagramie

Dodatkowa wskazówka: jak zwiększyć liczbę polubień na Instagramie?

Oprócz tego jak zobaczyć polubienia na Instagramie, Twoje upodobania i to, co ktoś lubi, jest dodatkowa wskazówka dotycząca zwiększania liczby polubień na Instagramie. Jeśli chcesz uzyskać więcej polubień na Instagramie, INSTABOXGetInstaIns Followers może być najlepszym wyborem. Powszechnie wiadomo, że wiele polubień może odzwierciedlać Twój wpływ na Instagram. Dzięki INSTABOXGetInstaIns Followers zyskasz nie tylko polubienia i obserwujących, ale także uwagę, popularność i więcej nie tylko na Instagramie.

Ins Followers: Get Free Instagram Followers
  • Get real Instagram followers from all over the world
  • Increase Instagram likes from Instagram users who like your content
  • Promote Instagram account from every aspects that you can imagine
Buy Followers

Dlaczego INSTABOXGetInstaIns Followers?

  • Bezpieczeństwo i prywatność: bez ryzyka i bez haseł.

  • Nieograniczone i bezpłatne: wymagane są tylko monety aby zyskać polubienia 

  • Natychmiastowo i naturalnie: Zweryfikowani obserwujący i naturalne polubienia na Instagramie pojawią się natychmiast.

  • Wszytskie systemy są dostępne: Android, iOS, PC i Mac.

Jak zdobyć lajki na Instagramie za pomocą INSTABOXGetInstaIns Followers?

Krok 1. Pobierz INSTABOXGetInstaIns Followers i zainstaluj go na swoim telefonie komórkowym.

Buy Followers

Krok 2. Zarejestruj się i zaloguj na swoje konto. Wprowadź konto Instagram z nazwą użytkownika.

Krok 3. Użyj dostarczonych monet, aby opublikować zamówienie.

Podsumowanie

Czytając to, czy wiedzieliście jak widzieć polubienia na Instagramie? Dowiedz się więcej wskazówek na temat polubień Instagram, to naprawdę pomoże ci uniknąć problemów podczas korzystania z aplikacji. Dlatego oprócz obejrzenia Twoich polubień na Instagramie pokazaliśmy też sposób jak zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie w 2021 i 2022 oraz opcjonalną wskazówkę dotyczącą polubień na IG. A teraz twoja kolej, aby je wypróbować! Mam nadzieję, że naprawdę przyczynią się do poprawy twoich wrażeń z użytkowania.

Add your username to get free followers now!